Co mam robić z tymi silnymi bólami głowy w wieku 23 lat?

Witam. Chłopak 23 lata z częstym bólem głowy w okolicy czołowej i skroniowej. Żadne silne leki dostępne bez recepty nie łagodzą bólu. Na TK głowy nic nie wykazało. Prawdopodobieństwo pochodnej migreny - chemikrani nie do końca zdiagnozowana. Proszę odpowiedzieć co robić, jakie leki przyjmować. Ból jest nieznośny, pojawia się na kilka dni i znika po czym po kilku dniach powraca.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 3 miesiące temu

Dobry wieczór.

Wymagane rozszerzenie diagnostyki laboratoryjnej oraz obrazowej np kręgosłupa szyjnego, USG tętnic szyjnych, EEG głowy, konsultacja okulistyczna.

Aby zalecić środki lecznicze w tym przeciwbólowe wymagane jest zdiagnozowanie przyczyny bólów głowy.

Do czasu zdiagnozowania problemu proszę spróbować Liść złocienia maruna , jest surowcem zielarskim, o charakterystycznym korzennym zapachu.

Występujący w liściach złocienia partenolid uważany jest za główny składnik, decydujący o aktywności biologicznej ekstraktu.

Od lat złocień wykorzystywany jest jako środek niwelujący bóle migrenowe, menstruacyjne, artretyczne, reumatyczne, zębów oraz dolegliwości żołądkowo - jelitowe.

Witamina B2 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Przeprowadzone badania naukowe wykazały korzyści ze stosowania witaminy B2 w zapobieganiu migrenowym bólom głowy.

Jest dobrze tolerowana i cechuje się wysokim bezpieczeństwem stosowania.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk