Co mam robić z tymi silnymi bólami głowy w wieku 23 lat?
Witam. Chłopak 23 lata z częstym bólem głowy w okolicy czołowej i skroniowej. Żadne silne leki dostępne bez recepty nie łagodzą bólu. Na TK głowy nic nie wykazało. Prawdopodobieństwo pochodnej migreny - chemikrani nie do końca zdiagnozowana. Proszę odpowiedzieć co robić, jakie leki przyjmować. Ból jest nieznośny, pojawia się na kilka dni i znika po czym po kilku dniach powraca.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT 10 miesięcy temu
Dobry wieczór.
Wymagane rozszerzenie diagnostyki laboratoryjnej oraz obrazowej np kręgosłupa szyjnego, USG tętnic szyjnych, EEG głowy, konsultacja okulistyczna.
Aby zalecić środki lecznicze w tym przeciwbólowe wymagane jest zdiagnozowanie przyczyny bólów głowy.
Do czasu zdiagnozowania problemu proszę spróbować Liść złocienia maruna , jest surowcem zielarskim, o charakterystycznym korzennym zapachu.
Występujący w liściach złocienia partenolid uważany jest za główny składnik, decydujący o aktywności biologicznej ekstraktu.
Od lat złocień wykorzystywany jest jako środek niwelujący bóle migrenowe, menstruacyjne, artretyczne, reumatyczne, zębów oraz dolegliwości żołądkowo - jelitowe.
Witamina B2 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.
Przeprowadzone badania naukowe wykazały korzyści ze stosowania witaminy B2 w zapobieganiu migrenowym bólom głowy.
Jest dobrze tolerowana i cechuje się wysokim bezpieczeństwem stosowania.
Pozdrawiam
Mariusz Bek
Naturoterapeuta
Dietetyk