Co mam robić z tymi znamionami?

Mam dużo znamion, a mój dermatolog dosłownie jedynie przykłada dermatoskop do znamienia I od razu przechodzi do następnego. Obawiam się że z racji dużej ilości znamion i chęci oszczędzenia czasu doktor uprawia fuszerkę. Ile czasu powinien dermatolog poświęcić na obejrzenie jednego znamienia?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT 2 miesiące temu

Dobry wieczór.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby poprosić innego dermatologa lub chirurga onkologa do którego nie jest wymagane skierowanie aby ocenić zmiany które wymagają dokładnego podejścia do opisanego przez Pana problemu.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk