Co mam zrobić, jeśli chcę zajść w ciążę a jestem podwiązana?

chce zajsc w ciaze choc mam trojke dzieci a chce miec czwarte choc jestem podwiazana co mam zrobic...

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczne jest znaczne poszerzenie wywiadu i dokładne zbadanie przez lekarza ginekologa. Jeśli jedyną przeszkodą jest podwiązanie jajowodów to metoda zapłodnienia in vitro z implantacją zarodka może okazać się opcją, ale wymaga to dokładnej konsultacji z ginekologiem.