Co mam zrobić z moim brzuszkiem?

1. około 55kg, 15 lat, kobieta, codziennie ćwiczę 6 wejdera, mało zdrowy tryb życia 2. Nie podejmowałam. 3. Nie jestem pewna, ale chyba nie.   4. Nie ma u mnie otyłości. 5. Dzień powszedni : - brak śniadania, - jedna bułka z wędliną w szkole, - ziemniaki na obiad z mięsem - bułka z wędliną na kolacje Weekend : - śniadanie [bułka] - obiad [ziemniaki, mięso] - kolacja [bułka] Pomiędzy tymi posiłkami co najmniej raz dziennie duża paczka chipsów. Czasami jakieś dania na oleju np. frytki, lub zapiekanki. Nie zależy mi tak bardzo na schudnięciu, ale na tym, żeby mieć płaski brzuch. W wakacje chciałabym mieć go idealnego. 6. Nie choruję na choroby przewlekłe.
ponad rok temu

Witam,

Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl

Aby uzyskać płaski brzuch, możesz wykonywać:
• brzuszki proste,
• brzuszki skośne,
• skłony w przód do siadu równoważnego,
• brzuszki na piłce (w tym wypadku dodatkowo trzeba pokonać niestabilność piłki, co pobudza do pracy mięśnie głębokie),
• prostowanie kończyn dolnych ze stopami lekko uniesionymi nad podłogą,
• unoszenie miednicy w leżeniu na plecach,
• "rowerek",
• zginanie tułowia w bok w leżeniu bokiem.
Istotna jest systematyczność.

Swoją dietę powinnaś oprzeć na zaleceniach IŻŻ, które są dostępne pod adresem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam