Co mam zrobić ze sobą i swoim życiem?

Jestem kobietą, mam 40 lat i straciłam wiarę, czuję się bezsilna, nie mogę sobie poradzić z niczym, czuję się pusta, czuję, jak nie ma nic sensu, za co się zabieram, to mi nie wychodzi, nie widzę żadnej przyszłości, straciłam marzenia, są dni, kiedy najlepiej bym została w domu, nie potrafię z nikim o tym pogadać, nie mam pieniędzy by iść do specjalisty, a wiem, że dalej nie da się tak żyć. Proszę, niech mi ktoś pomoże! Agnieszka

Witam!
Proponuję, aby jednak zdecydowała się Pani na wizytę u psychologa. Jeżeli czynnik finansowy nie pozwala Pani na prywatne wizyty to proszę skorzystać z pomocy psychologa w poradniach zdrowia psychicznego, tam wizyty powinny być refundowane przez NFZ.
Proszę pamiętać, że odpowiednią pomoc i wsparcie uzyska Pani tylko i wyłącznie w kontakcie bezpośrednim ze specjalistą. Opisuje Pani jedynie swoje objawy, a jak Pani wie, poprawa funkcjonowania następuje dopiero po znalezieniu i uświadomieniu sobie przyczyn tych zachowań. Jeszcze raz zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem.
Pozdrawiam