Co mam zrobić, żebym schudła?

Mam na imię Agnieszka i mam 23 lata. nie jestem osobą otyłą ale też i nie szczupłą.Przy wzroście 165cm mam 65 kg. Chciałabym schudnąć. Mam z tym problem, ponieważ nie stosuję żadnych diet dlatego, że nie mam wolnego czasu.Praktycznie cały czas pracuję i to jeszcze w restauracji Mc Donald's, tam gdzie jest spory ruch. Dojeżdżam 2h do pracy i przeważnie wracam na 21 do domu, w pracy mam tylko 30min przerwy, czasami zdarza się , że wstaję o 3.30 rano i wtedy jestem w domu na 17. Nie objadam się, nie jem słodkich rzeczy, ale mam problem ze swoim brzuchem, wyglądam jakbym była w ciąży.Chciałabym schudnąć, stracić brzuch no i trochę spaść z wagi przynajmniej 7kg.Nie spożywam żadnych leków, jedynie kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające i przeciw celulitowi, ale poprawy nie widzę.Ostatnio przestałam spożywać pszenne pieczywo, nie słodzę herbaty i piję tylko herbaty owocowe. Chciałabym się spytać, czy jest możliwe, że po odstawieniu tych produktów schudnę, myślałam też o odstawieniu potraw smażonych, tylko wszystko gotowane, ale nie wiem czy zda to egzamin. Proszę, poradźcie mi.Źle się czuję.Widzę tyle osób szczupłych, ale jak spojrzę na siebie czuje się okropnie.

Witam,

Myślę, że zmiany, o których Pani pisała, mogą dać efekty.
Nie ma Pani dużej nadwagi, więc proszę się nie martwić.

Jeśli ma Pani możliwość podzielenia 30-minutowej przerwy np. na 3 mniejsze (10-minutowe) to proponowałabym, żeby spróbowała Pani w te sposób rozdzielić posiłki w pracy.
Może to być np. kanapka z pełnoziarnistym chlebem, chudą wędliną, niskotłuszczową margaryną, warzywami, jako drugi posiłek: jabłko, czy jakiś inny owoc, na trzeci jakiś napój mleczny: kefir/maślanka/jogurt pitny z kromką chleba chrupkiego.

Chodzi o to, żeby nie miała Pani długich przerw między posiłkami, co będzie skutkowało napadami głodu po powrocie z pracy.

Na wystający "brzuszek" polecałabym spięcia brzucha, napinanie mięśni podczas wykonywania pracy, czy tradycyjne "brzuszki".

Potrawy smażone, proszę wymienić na gotowane/duszone/gotowane na parze.
Pozdrawiam,
Trzymam kciuki.