Co mi grozi w ciąży z takim tsh?

Jestem w ciąży w 5-6 tygodniu i moje tsh wynosi 5.22 a norma to 0.36-4.00, leczyłam się na hasmimoto ale przestałam brać leki ponieważ okropnie się czułam coraz gorzej dusiło mnie okropne w szyji i wszystko bolało. Gdy przestałam zażywać ustąpiło. Teraz jestem w ciąży i taki wynik co teraz ? Co mi grozi ?

należy obniżyć TSH do mniej niż 2.5, ponieważ niedobór hormonów tarczycy może być katastrofalny dla płodu