Co mi sie stanie po przedawkowaniu tabletek z paracetamolem?

Co mi się stanie po przedawkowaniu tabletek z paracetamolem? Mam zamiar wziąć 16-20 tabletek, mam ciężką sytuacje i nie daję rady :(, mam 15 lat.

15 LAT ponad rok temu

Witam!
Proszę pamiętać, że próba samobójcza nie rozwiązuje problemów. Czasami wydaje się nam, że nasza sytuacja jest beznadziejna i nikt nam nie może pomóc, a czasami wystarczy z kimś porozmawiać i już zaczynamy widzieć problem inaczej. I co najważniejsze znajdują się rozwiązania naszego problemu.
Myślę, że jest Pan/Pani mądrą osobą i zna odpowiedź na swoje pytanie. Przedawkowanie leków wiąże się najczęściej z płukaniem żołądka i pobytem w szpitalu co do przyjemnych rzeczy nie należy. Również później pozostaje się na obserwacji psychiatrycznej, bo przecież próba samobójcza oznacza, że osoba potrzebuje pomocy...
Proszę się zastanowić czy nie lepiej poprosić o pomoc osobę dorosłą, która z innej perspektywy popatrzy na problem. Czasami naprawdę niewiele potrzeba, aby znaleźć inne rozwiązanie... Pozdrawiam