Co mnie czeka po wycięciu z łowy elipsy skórnej?

Witam.Z głowy wycięto mi elipsę skórna o wymiarach 2,1x0.7cm z szaro-brazowa plama średnicy 7mm.Rozpoznanie Histopatologiczne:Melanoma malignum IV stopień wg Clarks.Glebokosc naciekania 0.6mm. Marginesy tkanek prawidłowych na obwodzie 0,5 mm,od spodu 4,5 mm.Owrzodzenia ani cech regresji guza nie stwierdza się.Ilosc mitoz 0 na 1 milimetr kwadratowy.Odczyn zapalny z komórek limfoidalnych średniego stopnia.Stopien zaawansowania pT1a pNX pMX.Prosze o wyjaśnienie opisu,oraz co mnie czeka i jakie są rokowania.Dziekuje.

Szanowny Panie, sądzę że rokowanie jest dobre, aczkolwiek nie jestem specjalistą w tej dziedzinie. Dalsze postępowanie należy omówić ze specjalistą, być może trzeba będzie zastosować chemioterapię