Co mogą oznaczać bezdechy i katar po zabiegu usunięcia 3 migdałka?

Dobry wieczór. Syn 3.5 roku jest 2 dni po po zabiegu usunięcia 3 migdału i przycięciu 2 kolejnych. Martwi nie to że zdarzają mu się bezdechy podczas snu prócz tego pojawił mu się katar czy to normalne? wcześniej nic takiego nie miało miejsca.

Szanowna Pani, niestety za mało informacji podała Pani odnośnie bezdechów, proszę udać się z synem do pediatry. Serdecznie pozdrawiam