Co mogą oznaczać białe grudki na gardle?

Witam,trzy tygodnie temu pochorowałam się i byłam z dwa tygodnie chora przy czym przez tydzień miałam codziennie gorączkę i straszny kaszel. Mam nadal kaszel i katar a na migdałach pojawiły mi się białe grudki poerwszy raz w życiu ale gardło mnie nie boli ani nie mam nieprzyjemnego zapachu, jedynie chrypę. Co to może być?

Lek. Paweł Szadkowski

Mogą to być fragmenty tkanki limfatycznej pozostałej w kryptach migdałków. Nie jest to najpewniej nic niepokojącego. W razie wątpliwości najlepiej udać się do lek. prowadzącego.