Co mogą oznaczać ból stawu skokowego?

Witam 3 miesiące temu zrobiłam badania kontrolne IGG, IGM oraz TSH. Nie konsultowałam ich z lekarzem. 2 lata temu odbyłam antybiotykoterapie dożylnie. Od jakiegoś czasu odczuwam silny ból stawu skokowego promoeniujacy do kolana i biodra z lewej strony ciała. Czy moje wyniki są bardzo złe? Proszę o odpowiedź. Konsultacje z lekarzem mam dopiero za dwa miesiące. Moje wyniki IGG ⬆>200 RU/ml IGM ⬆ 75,65 RU/ml TSH 3.030 ulU/ml 0.270-4.200

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podał Pan z jakiego powodu miał Pan antybiotykoterapię i przeciwko czemu skierowane są te przeciwciała. TSH jest w normie, nie ma powodu do niepokoju. IgG jest dodatnie, czyli miał Pan w przeszłości kontakt z danym drobnoustrojem. IgM też jest dodatnie, zależnie od sytuacji, może Pan przechodzić też świeże zachorowanie.