Co mogą oznaczać bóle w różnych miejscach mojego ciała?

Witam. Moje życie od odstatnich kilku miesiecy to piekło. nie potrafie opowiedziec o tym jaki ból doskiera mi na codzien. wstaję juz z bólami budze sie w nocy. Dlaczego to dziwne ? ponieważ sa to rózne bóle w róznych miejscach ciała. zaczynając od ud są tą palące bóle ud zwłaszcza po wewnetrznej ich czesci. idace od pachwin niekiedy bóle szyjne. zwłaszcza przy obojczykach ogólne bóle szyi oraz gardła zdarza sie tez i tak ze przy siedzeniu trace czucie w palcach i lewej reki co jest nagminne. Tak samo dzieje sie z palcami u stóp. boli mnie w okolicach rzuchwy taki przenikający wręcz przeszywający ból. co dziwne ławio mi jakis czas oko bez powodu ani zadnej przyczyny czasami prawe. lekarze rozkładaja rece. Jestem gotów nawet ze tak powiem położyc sie na obserwacji byle tylko zdiagnozowali co mi jest i zebym jak najszybciej mógl podjac jakies leczenie bo w głowie mi sie nie mieści ze mam tak dalej życ mam 25 lat

Szanowny Panie, polecam udać się do reumatologa, aby wykluczyć obecność chorób tkanki łącznej. Serdecznie pozdrawiam.