Co mogą oznaczać brązowe plamienia?

Witam Od poniedzialku mam brazowe plamienia, zdarza sie takze przy wyproznianiu krew...w srode powinnam dostac miesiaczke, wieczorem zrobilam test i negatywny. Nie bola mnie piersi jak zawsze przed miesiaczka, czasami lekko cmi brzuch...zazwyczaj juz przed miesiaczka musialam juz brac tabletki przeciwbolowe...staramy sie z mezem o kolejne dziecko...ostatnia miesiączke mialam 28.10

Przyczyny nieprawidłowego krwawienia mogą być różne, niestety nie da się odpowiedzieć jednoznacznie na Pani pytanie bez zebrania wywiadu i badania lekarskiego. proponuję kontrolę u ginekologa. Pozdrawiam.