Co mogą oznaczać dla dziecka takie wyniki badań prenatalnych?

Jestem w 12 tygodniu ciąży,na badaniach prenatalnych wyszedł obrzęk tkanki podskórnej głowy,karku klatki piersiowej i częściowo brzucha.Co to może oznaczać dla dziecka!?

Może oznaczać nieprawidłowy rozwój płodu, proszę udać się do ginekologa celem dalszej diagnostyki