Co mogą oznaczać guzy kręgosłupa i piersi?

Dzień dobry.Około 2 lat temu mam guza na kregosłupie od jakiegoś miesiąca wyczułam guza w prawej piersi.Mam też zawroty głowy nie kiedy złe samopoczucie brak siły A do tego waga u mnie spada w dół szypko.Proszę o radę

Guzek sutka zwłaszcza jeśli się powiększa powinien być oceniony w USG i może biopsji. Lekarze rodzinny nie może na NFZ zlecić tych badań ale może wystawić kartę DILO na szybką diagnostykę.