Co mogą oznaczać krostki na żołędziu?

Witam, Od Jakiegoś czasu pojawiają się i znikają czerwone małe krostki na żołędziu. Nie powodują bólu ani szczypania, niema żadnych wydzielin i nie przyjemnych zapachów czasami jedynie czuć delikatne swędzenie na skórze u podstawy żołędzia, dbam o higienę osobistą. Czasami po ejakulacji czuję bul w podbrzuszu promieniujący na koniec penisa. Nie wiem co robić bo te zmiany pojawiają się tylko na max 1 dzień później znikają na kolejne parę dni. Mężczyzna 30 lat

Obawiam się, że pomocy może udzielić dopiero po zbadaniu i obejrzeniu zmian skórnych lekarz specjalizujący się w dermatologii i wenerologii. Proponuję udać się na wizytę.