Co mogą oznaczać krwawienia z nosa u 6-latka?

Moj 6 letni syn krwawi z nosa od czasu do czasu. Np. raz dziennie przez 3 dni sa chwilowe krotki i samo ustajacy, pozniej moze byc tydzien przerwy, zdarzylo sie dwa trzy razy w ciagu dnia rowniez krotkie i samoustajace. I byl spokoj jakis miesiac i znowu 2 krwawienia w jeden dzien krotkie samo ustajace

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę się udać do lekarza, należy zrobić podstawowe badania z układem krzepnięcia włącznie, zmierzyć ciśnienie, zbadać syna. Jeśli pediatra nie znajdzie żadnych nieprawidłowości, skieruje na badanie do laryngologa.