Co mogą oznaczać krwiste plamienia?

witam mam 27 lat jestem mama dwoch corek 7 i 5 lat( cesarka z powodu chroby sercowej) do niedawna moje miesiaczki byly regularne potem przez 2 miesiace przychodzily jak im sie podobalo i zatrzymal sie na chwile obecna okres spoznia sie juz ponad 2 miesiace odczuwam zawroty glowy skurcze w podbrzuszu czasami ze zgina w pol uczucie ucisku i krwiste plamienia zaznaczam ze wykonalam ze 4 testy ciazowe w roznych okresach kazdy z nich dal wynik negatywny niestety nie mam ubezpieczenia nfz z waslasnej glupoty bo nie podpisalam listy a obawiam sie ze na wizyte prywatna moze byc mnie nie stac prosze opinie co to moglo by byc podczas ostatniej ciazy wyniki cytologi lekarz stwierdzil stan przed rakowy natomiast po pobraniu wycinka okazalo sie ze falszyfy alarm czy to moze miec cos wspolnego???

Szanowna Pani, należy udać się do ginekologa, dywagacje przez internet nie mają większego sensu