Co mogą oznaczac moje wyniki badania tarczycy?
Dzień dobry Co mogą oznaczać wyniki? Tsh 4,17 Ft3 5,14 Ft4 22, 38 Usg tarczycy: nacieki zapalne, obniżona echogeniczność. Obraz jak w autoimunnologicznym zapaleniu tarczycy (faza ppdostra)

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Wyniki mogą wskazywać na początek autoimmunologicznej choroby tarczycy (ch. Hashimoto). Z wynikami proszę się udać do lekarza, który zbierze wywiad, zbada Panią, w razie potrzeby zleci badania i leczenie.