Co mogą oznaczać moje zaburzenia widzenia?

Witam mam takie pytanie. Na początek byłem 2 tygodnie temu w poradni okulistycznej badanie trwało 7 minut, lekasz poświęcił mi jakąś latarka w oczy i uznał że oczy są zdrowe.. Natomiast ja odczuwam coś innego, gdyż oczywiście mam "męty" wyskakują mi tak zwane pioruny co jakiś czas. Czasem małe plamki, które znikną, ale mam coś w polu widzenia (przymrużam oczy i widzę mała dzarna kropkę - nie znika z mojego pola,nie przemieszcza się a na otwartych oczach w miejscu tej kropki widzr cały czas coś w podpni jakby kreski różnego koloru lub jakby parę różnego koloru włosków,lub wyglądają jakby np. Kółka, które migitają lub dają taki sygnał, coś na podstawie jak się dotknie wody patyczkiem to na wodzie idzie taka jakby ma fala i to też się utrzymują 24na dobę. Nie wiem co to jest nie wiem gdzie mam z tym się udać,moze pani mniej więcej wie co to może być. Chciałbym się tego pozbyć strasznie irytuje, bo w ciemności też to widzę. Porostu nie daje mi to spokoju nie znika z góry dziękuję

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym ponowną konsultację okulistyczną oraz pogłębienie diagnostyki okulistycznej.