Co mogą oznaczać nudności u 31-latki?

Witam! Od miesiąca mam codziennie mdłości zawsze popołudniu i wieczorem. powstrzymuje się żeby nie wymiotować. Robiłam morfologia krwi, mam za malo leukocytów -3,73 ; PLT -122; PCT -0,17;MPV- 14,2 ; PDW- 21,3% ;P-LCR -57,6 %; NEUTROCYTY - 38,1% i 1,42 tys/ul ; LIMFOCYTY - 49,9 % Reszta wyników w normie. Dodam że na pewno nie jestem w ciąży. Czy powinnam się udać do lekarza? Nudnosci po tak długim czasie są uciążliwe, do tego jestem osłabiona i szybko się mecze. Czy mogę uznać to za przejściowe przemęczenie czy też powinnam iść do lekarza??? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Takie badania warto powtórzyć, a jeśli wyniki będą podobne, warto udać się do lekarza, w celu zbadania, zebrania dokładnego wywiadu i w razie potrzeby, zlecenia innych badań.