Co mogą oznaczać odchylenia w morfologii?

Witam, proszę o odpowiedź czy mam sięczym martwić. Zrobilam sobie kontrolnie morfologię i wyszły pewne odchylenia. Spadek leukocytów 3,87 neutrofile 1,79 i podwyższone limfocyty procentowo 42,9 % < norma 20- 40> poza tym wszystko w normie hemoglobina 12,3 < norma do 15> OB 4 < norma do 20> i wyniki tarczycy dobre. Czy jest się czym martwić?proszę o odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli nie towarzyszą temu żadne objawy to nie ma powodów do niepokoju. W razie wątpliwości najlepiej udać się do lekarza w celu zbadania.