Co mogą oznaczać omdlenia i szczękościsk?

Witam. Drugi raz w tym tygodniu stracilam przytomnosc. Osoby bedace obok opisywaly ze zesztywnialam dostalam szczekoscisku i drzalam jak przy padaczce. Popuscilam mocz. Po ocknieciu sie zwymiotowalam. Czy na podstawie tego opisu mozna stwierdzic co mi jest?

Konieczne są dodatkowe badania tj tomografia głowy, eeg, ekg, czyli konsultacja neurologa i kardiologa, pozdrawiam.

Witam!
Konieczna konsultacja neurologiczna! Tej sprawy nie można bagatelizować! Odpowiednie badania obrazowe głowy, EEG, oraz w miarę potrzeby inne!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.