Co mogą oznaczać podwyższone erytrocyty i leukocyty w ciąży?

Jestem w 36 tygodniu ciąży w moczu wykazało ponad normę erytrocyty leukocyty bakterie i nabłonki płaskie oraz liczne fosf.bezpodstawne.Co to może oznaczać?boli mnie przy oddawaniu moczu a kilka dni temu ale niewiem czy ma to coś wspólnego pojawił się ból pod żebrami na plecach po obu stronach ból pojawia się nagle i przestaje i tak na okrągło i nie przestaje nawet gdy się położę.

Pełna ocena stanu zdrowia może odbyć się tylko po badaniu lekarskim, jednak opisane objawy mogą sugerować infekcję w drogach moczowych. Proponuję w pierwszej kolejności wizytę u lekarza POZ lub ginekologa prowadzącego ciążę. Pozdrawiam.