Co mogą oznaczać problemy z erekcją podczas stosunku?

Dzień dobry mam pytanie dość niezręczne. Mam 25 lat i podczas odbywania stosunku moja erekcja jest bardzo skromna natomiast wzwód i reszta od bywania stosunku jest tak jak być powinna. Czy z powodu zbyt małej erekcji mogę np spróbować zażyć lek inventum. I czy wina skromnej erekcji może być częsta masturbacja. Bardzo proszę o odpowiedz ponieważ niezręcznie się z tym czuje Dziękuje

Szanowny Panie bez konsultacji z lekarzem proszę nie zażywać tego leku. Bardzo często zaburzenia erekcji wynikają z nieprawidłowości w sferze psychicznej/emocjonalnej