Co mogą oznaczać problemy z pamięcią u męża po trepanacji czaszki?

Mój mąż miał trepanację czaszki 8 miesięcy temu zastanawiam się dlaczego dobrze przypomina sobie przeszłość a teraźniejszość mu się pląta. Po wyjściu ze szpitala lekarz nie przepisał m mu żadnych leków. Jeżeli chodzi i sferę intymną stał się impotentem źle się z tym czuje bo bardzo chce a nic z tego nie wychodzi z tego powodu się złości i boi się że tak mu zostanie proszę o pomoc.

Witam, myślę że wymienione objawy nie wynikają z trepanacji a przyczyny przez którą ta trepanacja była wykonana