Co mogą oznaczać silne bóle pod żebrami?

Odczuwam ból pod żebrami, z obu stron. Ból jest na tyle mocny, że wymaga zażycia tabletki przeciw bólowej, która nie pomaga, dwa dni temu odczuwałam silny ból kręgosłupa, mniejwiecej na tej samej wysokości. Czy powinnam skontaktować się z lekarzem, czy ból niedługo minie ?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który poszerzy wywiad dotyczący pani dolegliwości, zbada panią i w razie konieczności ukierunkuje dalszą diagnostykę.