Co mogą oznaczać takie dolegliwości u 28-latka?

Witam ponad miesiąc temu pojawił się ból w stawie kolanowym po czym przeskoczył na inne stawy (łokcie, kolana, kregosłup, barki, palce lewej reki i nadgasrtek) od lewej do prawej strony ciała. Towarzyszyło temu mrowienie w szczególności lewej strony ciała, biegunka która dopiero niedawno ustąpiła, sporadyczna suchość w ustach co kilka dni tylko wieczorami, nocne poty i ogólne osłabienie czułem się jakbym wypił z 4 piwa, bóle mięśni i kości oraz sztywność stawów. Całość trwała okolo 7 dni po czym objawy ograniczyły się do sporadycznych mrowienień, bólów kostnych,mięśniowych, stawowych o niższym natężeniu i biegunki która prawdopodobnie doprowadziła ostatecznie do powstania hemoroidów. Minął miesiąc a niektore objawy nadal wystepuja (pojawiaja sie i znikaja, czasem sa niezauważalne a czasem nie do zniesienia) dotyczy to głównie lewej strony ciała oraz szczególności kręgosłupa który zawsze w większym bądź mniejszym stopniu daje o sobie znać martwi mnie ze tak długo wystepuja objawy i boję się że to coś poważniejszego. Robiłem test "elisa"na bolerioze ponieważ 2 lata wcześniej ugryzł mnie kleszcz w kolano od którego się wszystko zaczęło ale wynik był negatywny, odpada również wirusowe zapalenie wątroby typu C, wyniki mam dobre oprócz PDW 18,3 fl wartość referencyjna to 9.8-16,2 / MPV 12,8 wartość referencyjna 9,4- 12,6 oraz LYM

Dzień dobry,

wskazana wizyta stacjonarna u lekarza (POZ) lub rodzinnego w celu wykonania badania przedmiotowego w razie nieprawidłowości w badaniu przedmiotowym wskazana będzie diagnostyka obrazowo laboratoryjna oraz konsultacja innego specjalisty.

Pozdrawiam