Co mogą oznaczać takie dolegliwości u córeczki po jedzeniu?

Moja 4 tygodniowa córeczka strasznie steka po jedzeniu mimo odbicia się. I nie jest to spowodowane wyproznianiem się. Czasem odnoszę wrażenie jak by to jedzenie zalegało jej na brzuszku. Karmie piersią i mm. Dodam też że strasznie się jej ulewa. Czy jest to coś niepokojącego???

Lek. Bartłomiej Grochot

Jeśli prawidłowo przybiera na masie ciała to nie jest to niepokojące. Gdyby się przedłużały te dolegliwości oraz potwierdzony zostałby refluks należałoby wtedy zmodyfikować żywienie dziecka. W celu kontroli należy udać się do pediatry. Pozdrawiam.