Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mogą oznaczać takie objawy u 18-latka?

Witam mam 18 lat 2 miesiące temu mialem dwa ataki paniki pierwszy raz w zyciu cos takiego mialem zdiagonozwano u mnie zaburzenia nerwicowe oraz lękowe na nastepny dzien bolalo mnie serce caly dzien przyjechala karetka lecz wszystko w porządku wyszło miałem miesiąc spokoju i znowu się dzieje ostatnio mam gorszy problem ponieważ jak wstaję mam kołatania serca nierówne bicie oraz zawroty głowy zdarzają się i nie wiem co mi się dzieje strasznie się boję co to może być.
MĘŻCZYZNA, 19 LAT około miesiąca temu

Koronarografia

Koronarografia to zabieg kardiologiczny. Na czym on polega? Kiedy należy go wykonać u pacjenta? Na te pytania odpowiada ekspert - kardiolog dr Piotr Gryglas.

Oczywiście może to być objaw zburzeń nerwicowych, ale koro kołatania serca i to niemiarowe pojawiają się stale, proponuję skonsultować się z kardiologiem. Diagnoza zaburzeń rytmu bywa trudna i wymaga fachowej wiedzy. Jednorazowe badania EKG nie zawsze jest rozstrzygające. Proponuję zacząć od tego, dopiero jeśli nie stwierdzi się choroby serca, trzeba będzie skontaktować się z psychiatrą lub psychologiem.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy