Co mogą oznaczać takie wartości w morfologii?

Witam. Co może oznaczać GGTP 68 norma to 12-43 neutrocyty 6,76 norma do 5? Reszta morfologii w normie, ALT,AST, bilirubina i amylaza w moczu ok. Bardzo się boję co to może być cierpiąc na nerwicę lękowa boję się jeszcze bardziej. USG brzucha za kilka dni. Bardzo proszę o podpowiedź bo oszaleje ze strachu. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam,

każdy wynik badania powinien być poprzedzony badaniem podmiotowym oraz przedmiotowym aby ocenić wynik z objawami klinicznymi.

W Pani przypadku zalecał bym spokojne podejście do wartości wyników tym bardziej, że cierpi na nerwicę lękową która również wpływa negatywnie na wskaźniki badania.

Proszę udać się do lekarza rodzinnego który przeprowadzi dokładny wywiad który jest bardzo istotny zbada Panią i oceni stan Pani zdrowia i zaleci powtórkę badania albo zleci dodatkowe badania.

Pozdrawiam