Co mogą oznaczać takie zmiany na nogach?

Witam. Od jakiegoś roku pojawily mi się dziwne plamy na nogach w okolicy piszczeli przypominające siniaki. Zauważyłem że się powiększają i wygląda to naprawdę nie estetycznie. Nie boli, nie swędzi ale wygląda okropnie. Wyglądem przypominają siniaki i są skupiskiem malych ciemno pomarańczowych, nawet fioletowych kropek. Zaczynają zajmować sporą część nóg. Nie wiem gdzie szukać rozwiązania.

Dzień dobry,

najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta stacjonarna u lekarza (POZ) lub rodzinnego w której wykona się badanie podmiotowe i przedmiotowe zleci badania diagnostyczne w celu uzyskania odpowiedzi na Pańskie pytanie.

Nie warto bagatelizować siniaków na ciele, gdyż mogą one być symptomem poważnych schorzeń i zaburzeń w naszym organizmie.

Pozdrawiam