Co mogą oznaczać te zmiany na nodze?

Drodzy Panstwo, Podczas wakacji zauwazylam na wewnetrznej stronie uda fioletowy guzek. Nastepnie po kilku tygodniach plamke na skorze, troszke wypukla. Wierzcholek jakby mikroskopijnej wielkosci jasniejsza skora. Usunelam kawalek tej skory peseta. Po kilku godzinach naokolo zrobil sie rumien. Co moga oznaczac te zmiany? Dziekuje.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Trudno stwierdzić bazując na samym pani opisie subiektywnym. Proszę skonsultować się z chirurgiem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.