Co mogą oznaczać wymioty u 22-latki?

Witam. Mam problem nie ukrywam że z Partnerem staramy się o dziecko. Dzisiaj jest 2 dzień jak mam okres ale dzisiaj pierwszy raz wymiotowałam i odrzuca mnie od Papierosów gdzie nigdy tak nie miałam. I do tego mam szybciej okres o Tydzień. Co to może oznaczać? Cykle co 28 dni i mam 21 lat.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie sądzę, że ma Pani jakiekolwiek powody do niepokoju. Okres może wystąpić kilka dni wcześniej z wielu powodów, np. przy sytuacji stresowej. Wątpię, aby objawy takie jak wymioty i odrzucenie od papierosów podczas miesiączki sugerowały ciążę, lub cokolwiek niepokojącego.