Co mogą sugerować takie problemy z zawrotami głowy u 34-latki?

Witam od ponad roku mam problem z głową. Gdy leżę jest wszytsko ok a gdy czarne chodzić mam ciężkość głowy i szyi jak by mi ktoś założył hełm na głowe i do tego mam zawroty głowy. Robiłam już masę badan a mianowicie rezonans głowy z kontrastem jest ok doplera jest ok odcinek szyjny też jest ok Hashimoto, bolerioza morfologia też nic nie wykazało. Byłam u kardiologa też ok okulista laryngolog też. Brałam leki rok czasu od psychiatry bo stwierdził że nerwica ale niestety nie ustąpiły te objawy. Gdzie mam się udać jakie badania jeszcze zrobić? Ciężko funkcjonować z takimi dolegliwościami bo to jest codziennie gdy rano wstane i zacznę chodzić. Brałam różne leki od neurologa na zwroty głowy zastrzyki z Wit B niestety nie pomogło. Czy to może być że mało krwi dopływa do mózgu? Proszę o poradę jakie badania mogę jeszcze zrobić. Dodam jeszcze że często mam zimne stopy i drętwieją mi ręce i nogi.
KOBIETA, 34 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry

Z opisu wygląda,że wykonała Pani dobrą diagnostykę obrazową, laboratoryjną również chociaż jeszcze bym zlecił badanie z krwi TSH, CRP, witamina D, witamina B12, lipidogram, żelazo, kwas moczowy, sód, potas, magnez.

Że względu na bóle głowy proszę wykonać EEG głowy.

Konsultacja ze wszystkimi badaniami u lekarza specjalisty angiolog który oceni dolegliwości opisane przez Panią zimne stopy, drętwieją ręce i nogi.

Wskazana jest również konsultacja u lekarza psychiatry aby jeszcze raz ocenił Pani stan, wcześniej rozpoznana nerwica również może mieć podłoże opisane przez Panią bólów głowy tym bardziej że nie przyjmuje Pani już leku, lekarz określi się czy wymaga leczenia lub konsultacji np z psychologiem klinicznym lub psychoterapeuty oczywiście można poprosić o drugą konsultację lekarza psychiatry aby się wypowiedział.

Gdyby okazało się, że nadal brak u Pani powodów do opisanych dolegliwości warto odwiedzić dobrego Naturopata który podejdzie do opisanych dolegliwości holistyczne.

Pozdrawiam