Co mogą znaczyć brak miesiączki, ból podbrzusza oraz nudności?

Witam mam takie pytanie. Dzis mija 41dzien cyklu miesiaczki nadal brak wczesniej moje cykle byly regularne . boli mnie podbrzusze praktycznie przez caly dzien od czasu do czasu bobolewa mnie w boku . wystepuja u mnie nudnosci . wczoraj mialam goraczke dzis zrobiłam test ciazowy wyszedl negatywnie. Codziennie mam uplawy z pochy bialojasnozolte . pomocy

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się na wizytę do lekarza ginekologa. Konieczne jest dokładne badanie oraz w razie potrzeby wykonanie badań dodatkowych w tym np. USG brzucha.