Co mogą znaczyć dziwne drżenia w głowie i inne objawy?

Witam. Od jamiegoś czasu odczuwam dziwne drżenia w głowie. W czasie ataku serce bije sztbciej i nieregularnie. Drżenia te czesto nasilaja sie w sytuacjach stresowych ale też występują niezależnie od stresu. W czasie drżenia odczuwam osłabiebie i niechęć do czegokolwiek. Lęk. Wszystkie badania krwi ok; cukier tarczyca wątroba morfo. Co to może być ?

Opisane odczucia często są somatycznymi objawami lęku. Lęk to nie tylko zaburzenia emocji. To też szereg objawów takich jak zaburzenia akcji serce, nadmierne pocenie się, zaburzenia z przewodu pokarmowego, moczowego, zaburzenia snu, apetytu, trawienie i szereg innych. Proponuje nie mnożyć badań laboratoryjnych i obrazowych. Chyba dobrze byłoby skonsultować się u psychiatra. Ta specjalizacja yo nie tylko rozpoznawanie "chorób umysłowych" ale rozpoznawanie i leczenie nerwic.