Co mogą znaczyć moje podwyższone parametry przy badaniach krwi?

Witam , w zeszlym tygodniu robilam morfologie krwi z powodu ciaglego zmeczenia. Nastepujace parametry znajduja sie ponizej normy : RBC 4.1 x10^6/uL , Gran% 42,8 %. Podwyzszone parametry nastapily w przypadkPDW 15.1 fL, LPCR 38%, LYM 4.6 ORAZ LYM% 50 Co to moze oznaczac ??

Lek. Paweł Szadkowski

Wyniki należy interpretować całościowo oraz w zestawieniu z normą laboratorium i stanem klinicznym pacjenta. Pani wynik nie świadczą o niczym niepokojącym (mają subtelne cechy infekcji wirusowej, ale nie sądzę żeby było to istotne klinicznie). W razie wątpliwości najlepiej udać się do swojego lekarza prowadzącego.