Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mogą znaczyć moje problemy z brzuchem?

Dzień dobry niedawno poroniłam . Pierwsza miesiączka na początku stycznia. Od pierwszego dnia miesiączki brałam tabletki antykoncepcyjne. Do tej pory okresu brak. Za to mam bóle w podbrzuszu. Czuję jakby coś uciskali na pęcherz i się opuściło gnite dół brzucha przy chodzeniu. Gdy leżę nic się nie dzieje. Ból pojawia się po najmniejszym wysiłku. Nawet gdy leżę i unoszę lekko kolana czuję ucisk na brzuch i ból. Stosunek odbywał się bez innych zabezpieczen skoro zaczęłam brać tabletki. Martwi mnie ten brzuch ! Strasznie boję się że to ciąża.
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy