Co mogą znaczyć moje problemy z sercem?

Witam. Mam problemy z sercem. Ból w klatce piersiowej, trudności z oddychaniem (są to napadowe bóle trwające kilka dni). Byłam u lekarza rodzinnego, zrobił EKG i nie podobał mu się zapis- po nim stwierdził nierównomierną pracę serca. Muszę mierzyć ciśnienie i puls. Ciśnienie mam 105-75,110-80. Natomiast puls mój to w spoczynku 49, natomiast w ciągu dnia 80-110. Wizyta u kardiologa dopiero pod koniec maja. Co to może być? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby postawić dokładną diagnozę należy wykonać badanie EKG metoda holtera. Pozdrawiam.