Co mogą znaczyć moje problemy z włosami?

Dobry wieczor Mam 54lata. Zaczelam siwiec majac 21 lat. Siwizna byla nierownomierna. Najwiecej siwych wlosow bylo na czubku glowy,potem na skroniach. Obecnie zauwazylam od jakiegos tygodnia ze na prawej stronie glowy wlosow siwych jest o polowe mniej. Nie rozumiem co sie dzieje. Czym to jest powodowane? Czy taki proces moze dotyczyc i lewej strony glowy? Czy jest to pozytywny proces? Czy szykuja sie problemy zdrowotne zwiazane z czym czego jeszcze nie wiem. Czy jest na to jakies wytlumaczenie?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie jest to patologią ale jeśli Panią to niepokoi to radziłbym udać się na konsultację dermatologiczną. Pozdrawiam.