Co mogą znaczyć piekące bóle głowy w okolicach czoła?

Witam, od dluzszego czasu mam piekace bole glowy w okolicach czoła, jak i po lewej stronie twarzy po wykonaniu TK RM na szczescie nic a nic nie wyszlo , lekarz przepisuje tabletki na padaczke , a bol jak byl tak jest. Prosze o pomoc!!! nie wiem co mam robic

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Leki które lekarz Panu przepisał nie koniecznie oznaczają że ma Pan padaczkę - niektóre leki przeciwpadaczkowe są stosowane również w celach przeciwbólowych. Działają one dopiero po pewnym czasie od rozpoczęcia terapii. Pozdrawiam.