Co mogą znaczyć silne bóle w okolicy lędźwiowej?

Witam, mam silne bóle w okololicy lędźwiowej tam gdzie nerki podchodzące do żeber i górnej części brzucha.Czuje się słaba i mam mdłości.Lekarz stwierdził chory pęcherz i dał antybiotyk na 3 dni.Nie bardzo pomogło.Ogolnie mam nawracające zapalenia pęcherza i dróg rodnych, raz w miesiącu od około roku ale tym razem nic nie czułam w tamtej okolicy tylko w nerkach.Wyniki z moczu to : WBC <50, RBC 27, Epith cells 17 wszystko w ul. Brak bakterii i infekcji.Mieszkam w UK bardzo ciężko tutaj o badania. Prócz tego mam anemię od lat. Co to może być? Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Takie dolegliwości wymagają rozległej diagnostyki internistycznej. Pozdrawiam.