Co mogą znaczyć stolce z krwią po gastroskopii?

Dzień dobry, dwa dni temu miałem gastrostkopie Teraz oddaje stolce z krwią i mają dziwny zapach Czy to może być związane z badaniem? W badaniu stwierdzono nadżerki i lekarz miał problem, aby pobrać wycinek do badania.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Krew może pochodzić z podkrwawiania miejsc po pobranych wycinkach. Jeśli to krwawienie będzie się utrzymywać jeszcze przez 7 dni to proszę skonsultować się z chirurgiem.