Co mogą znaczyć takie częste nudności?

Witam . od dłuższego czasu cierpię na nudności. Są one codziennie zazwyczaj wieczorami jednak zdarzają się w ciągu dnia. Wieczorami również mam duszności muszę mieć otwarte okno i balkon aby czuć zimno. Często również wieczorami podczas silnych nudności szybciej bije mi serce. Staram się unikać smażonych potraw ponieważ wtedy objawy nasilają się. Miałam zrobioną morfologie i wyszło okey . lekarz podotykał brzuch i stwierdził jelita drażliwe . przepisał tabletki które nie pomagają. Boję się wymiotować i do tego nie dochodzi bo nagminnie zuje gume lub cukierki miętowe . pije codziennie wieczorem miętę jednak już nie mam sił na nudności. Wstaję rano i boję się o to że znowu będzie mnie mdlić i nie daj dojdzie do wymiotów . rzadko wychodzę gdziekolwiek bo mnie mdli . co to może być ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać się na konsultację do gastroenterologa. Pozdrawiam.