Co mogą znaczyć takie dziwne dolegliwości po wypiciu alkoholu?

Dzień dobry. Mam okropny problem od jakiegoś czasu po napiciu się alkoholu ma drugi dzień miałam luźne piersi oraz w okolicy miednicy czułam luźne miesnie oraz wystąpiły mi hemotoidy po paru dniach mi ustąpiły związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy są objawy jakiegoś nowotworu czy stanu zapalnego zrobiłam morfologie krwi wyszło mi że mam za mało hemoglobiny 11 min 12. Czy mam powód do niepokoju?

Szanowna Pani, niestety nie do końca rozumiem Pani problem. Proponuję wizytę u lekarza POZ. Przy obniżonym stężeniu hemoglobiny zalecana jest suplementacja żelaza