Co mogą znaczyć takie grudki na penisie?

Dzień dobry, od jakiegoś czasu pod napletkiem, w okolicach główki penisa pojawiły się odstające krosty/grudki wypełnione chyba krwią tudzież jakąś cieczą, raz jak niechcący jedną podrażniłem to wylała się z niej krew. Co to może być? Nie widziałem na internecie zdjęcia które może pomóc w zobrazowaniu mojej przypadłości. Bardzo proszę o odpowiedź, gdyż boje się, że to może być coś poważnego.

witam, niestety bez badania nie pomogę, proszę udać się do dermatologa bądź urologa