Co mogą znaczyć takie krwawienia po założeniu mireny?

Witam, mam stwierdzona adenomioze . Moje miesiączki są krwotoczne i trwają od 6 do 8 dni. Bardzo złe się czułam wiec zrobiłam badania . Okazało się ze mam anemię spowodowana ubytkiem krwi. Po wielu konsultacjach lekarskich założyłam Mirene trzy tygodnie temu. Aktualnie mam pierwsza miesiączkę po założeniu i jestem załamana, moje krwawienia są gorsze jak wcześniej . Czy to normalne ? Czy to możliwe żeby Mirena nie zadziałała. ? Wspomnę tez ze dwa lata wcześniej brałam tabletki hormonalne i tez nie zdziałały cudów przy adenomiozie:( Proszę o jakaś porade ponieważ mieszkam w UK i tutaj lekarze jakoś specjalnie się tym nie przejmują.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym pilnie udać się do szpitala, na oddział ginekologiczno - położniczy.