Co mogą znaczyć takie preferencje seksualne żony?

Dlaczego moja żona ogląda brutalny sex i chce brutalny sex w łóżku. Chciala by mieć kilku na raz.Mysle że wina nie leży po mojej stronie ( naprawdę obiektywna ocena)12 lat małżeństwa w życiu sexualnym między nami ok choć zaczynam się zastanawiać gdzie jest problem? I czy to dojdzie do zdrady

Ludzie mają różne fantazje seksualne i trudno wyrokować czy oceniać w kategoriach zło - dobro, póki nie robi to nikomu krzywdy. Nie szukałabym powodów w sobie. To świadczy o dużej otwartosci, że żona dzieli się z Panem swoimi pragnieniami, których nie musi, a może nawet nie chce realnie wprowadzać w życie. Po 12 latach związku może wkraść się rutyna. Tak jak związki dbają o mieszkanie, dzieci, opłacanie rachunków, wspólny czas, tak samo nie powinny spychać do podziemi swojego życia seksualnego, które czasem wymaga odświeżenia, zrobienia inaczej, ale zawsze szanując swoje granice i pamiętając że sex ma budować, a nie rujnować związek. Jest integralną częścią Waszego życia, więc warto o nią zadbać, tak jak dbacie o inne obszary. Dla uspokojenia Pana dodam, że badania pokazują pragnienia i fantazje o seksie nacechowanym brutalnością czy dominacją mężczyzny pojawiają się u większości zdrowych i prawidłowo funkcjonujących kobiet. Zatem życzę wszystkiego dobrego w budowaniu Waszego życia erotycznego.